Menu

Şirket Profili

DELTA, yangın söndürme sistemleri üzerine faaliyet gösteren bir şirkettir.

Misyonumuz

Güvenilir ve dinamik hizmet anlayışımız ile faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde fark yaratarak zorlu ve değişken piyasa koşullarında dahi kaliteli ve yenilikçi girişimlerimizle çalışanlarımıza ve topluma değer katmaktır.

Vizyonumuz

Sürdürülebilir büyüme ile faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde benzersiz ve dinamik bir kuruluş olarak Türkiye’de lider olmaktır.

Değerlerimiz

DELTA, farklı toplum dinamiklerini dikkate alan bir yaklaşımla sosyal sorumluluk bilinci oluşturmayı kurumsal öncelikleri arasında belirlemiştir.

Kalite ; Kalite vazgeçilmezdir ve her işimizde anlayışımızın bir parçası olarak yer almaktır.

Dürüstlük; Dürüstlük ve şeffaflık ilkemizde iş ilişkisi içerisinde bulunduğumuz tüm kişi ve kuruluşlarla karşılıklı sevgi ve saygı içerisinde güven kırıcı hiçbir davranış bulunmamalıdır.

Başarma azmi ; Sürekli olarak daha iyi olmak için çalışan bizlerin hedefi faaliyet alanlarımızın tümünde standardı belirleyen olmaktır.

Müşteri odaklılık ; Önceliklerimiz müşterilerin öncelikleridir. Maksimim müşteri memnuyetine ulaşmak, onlarla yakın ilişkiler kurmak, değişen gereksinimlerini önceden görüp hızlı biçimde karşılamak müşteri odaklı yaklaşımımızın temelinde yatar Ürünlerimize e uygulamalarımıza sahip çıkmak ve sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.